Wizyty

Obecnie usługi domowe są niedostępne.

Opis wizyty w gabinecie

W trakcie spotkania (w gabinecie czy centrum) oceniamy i opisujemy możliwości ruchowe oraz potrzeby dziecka przed i po terapii. Główną częścią spotkania są oczywiście ćwiczenia dobrane do celu, który nakreślamy z rodzicem w trakcie oceny pacjenta. Rodzic jest instruowany pod okiem terapeuty, jak stymulację wykonywać  w domu, co zwiększa efektywność naszej pracy.

Ocena online, którą rodzic otrzyma w postaci dokumentu pdf. polega na opisaniu nagranego przez rodzica materiału. Ocena zostanie przesłana do trzech dni roboczych od dostarczenia w wybrany przez rodzica sposób materiałów video oraz rozmowie przez Skype (w umówionym dniu i porze) mającej na celu przekazanie wskazówek i spostrzeżeń odnośnie pielęgnacji, zabaw i ewentualnej rehabilitacji. Rozmowa trwa ok. 20 – 30 minut.

Wizyta w Gabinecie

Koszt pierwszej wizyty w gabinecie – 180  zł. (ok. 45-60 min.)
Każde kolejne spotkanie (Metoda Vojty, PNF, trójwymiarowa terapia stóp) – 150 zł.

Ocena dziecka online

Koszt oceny motoryki spontanicznej zarejestrowanej na video oraz jednorazowa konsultacja online przez program Skype  wynosi 140 zł.

Korzystanie z rejestracji wizyt online oznacza akceptację regulaminu strony www.rehabilitacjamalucha.pl i systemu rejestracji SETMORE

Zarezerwuj termin online

Kliknij na kalendarz poniżej i wybierz dostępny termin wizyty. W trakcie dokonywania rezerwacji proszę  wprowadzić dane kontaktowe, niezbędne do potwierdzenia wizyty.


Kliknij w celu zarezerwowania wizyty

Ocena podopiecznych żłobków i przedszkoli

Indywidualna ocena postawy i motoryki podopiecznych w żłobku lub przedszkolu. Rodzice dzieci otrzymują szczegółowy opis wyniku badania.

Cena jest ustalana indywidualnie. 

Kontakt

Ocena online

Poniżej znajdziesz informacje, jak prawidłowo zarejestrować spontaniczne zachowanie swojego dziecka na video oraz w jaki sposób przesłać nagranie do oceny

Jeśli masz problemy z przesłaniem materiału możemy spotkać się i ocenić dziecko online (na żywo) za pomocą programu Skype lub ocenić zarejestrowane przez Ciebie nagranie video wysłane drogą mailową.

Ocena Online

Wyślij nagranie mailem. 

artur.polczyk@gmail.com

Zadzwoń przez Skype’a

Umów się na rozmowę Video:

Skype: rehabilitacjamalucha.pl

tel. 793019099

email: artur.polczyk@gmail.com

Jak to działa ?

Możliwości jest kilka. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest nagranie filmu komórką bądź aparatem i przesłanie go na wskazany wyżej adres. Po otrzymaniu maila, ocenię czy materiał video jest wystarczający. Do trzech dni otrzymacie państwo mailowo ocenę dziecka w formacie pdf. oraz propozycję terminu rozmowy online przez Skype’a w celu omówienia oceny, wskazań i ewentualnych zaleceń oraz poinformuję o sposobie płatnosci.

Jak prawidłowo nagrać film do oceny ?

Dziecko w trakcie nagrywania filmu powinno być w samej pieluszce, wypoczęte i chętne do zabawy. Chcemy zaobserwować jego najwyższe umiejętności zarówno na brzuszku, jak i na plecach. Jeżeli dziecko ma dopiero kilka dni/ tygodni, zarejestruj pociechę w leżeniu na plecach i na brzuchu, nie dotykając dziecka. Postaraj się zachęcić maleństwo do obrócenia głowy w prawą/ lewą stronę, spróbuj nawiązać kontakt wzrokowy, zachęć do wyciągnięcia rąk w Twoją stronę lub do zabawki. Postaraj się, aby uwaga dziecka nie była przyciągana przez zbędne informacje z zewnątrz (np. osobę kamerującą Wasze zabawy, światło lampy czy telewizor).
Podłoże, na którym nagrywacie swój film powinno być stabilne i matowe, nie może być to miękki, śliski kocyk, najlepszym rozwiązaniem będzie mata do jogi, karimata, bądź sztywna, ale płaska powierzchnia np. kanapy lub przewijaka. Po nagraniu najwyższych umiejętności  dziecka na brzuszku, na plecach, umiejętności chwytnych czy lokomocji (obroty, czworakowanie, wstawanie, chód) prześlij nagranie za pomocą aplikacji youtube bądź na maila artur.polczyk@gmail.com z danymi dziecka – data urodzenia, Imię czy jest wcześniakiem i czy coś Państwa niepokoi. Po otrzymaniu płatności (instrukcje dostaniecie Państwo w mailu) i analizie materiału, skontaktuję się z Państwem mailowo przesyłając ocenę motoryki dziecka oraz propozycją terminu rozmowy video przez Skype’a.

W razie problemów z nagraniem/ przesłaniem pliku – możemy ocenić dziecko na żywo, przez Skype’a , jednak takie rozwiązanie wiąże się z tym, iż dziecko nie zawsze pokaże maksimum swoich możliwości.

Program Skype można pobrać z oficjalnej strony skype’a.